ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΧΟΡΗΓΟΙ 2016-2017

ΒΑΣΙΚΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ 2016-2017

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΕΙ ΓΣΕ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ: -ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,- ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΕ -ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ! - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΑΙΚΤΡΙΩΝ ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.. - -----ΠΟΛΥΠΛΗΘΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ, ΟΠΟΥ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΥΠΕΡΟΧΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ...ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΕΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ!!ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ... /

8 Μαρ 2015

ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΓΣ.Ε.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΜΕ 3-0 ΣΕΤ ΗΤΤΉΘΗΚΑΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΣ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ!!
5 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΣΥΜΜΕΤΕΊΧΑΝ  ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!

Σ΄έναν αδιάφορο βαθμολογικά αγώνα ο ΓΣ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ δείχνοντας μία μαχητική ομάδα ,νίκησε εύκολα τον ΓΣ.Ε.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ με 3-0 σετ!
Η ομάδα της Ελασσόνας αντιστάθηκε μόνο στο 3ο σετ όπου ανέτρεψε την διάφορα, ισοφάρισε σε 23-23,αλλά η έλλειψη συγκέντρωσης έδωσαν την ευκαιρία να κερδίσουν οι Αθηναίες το σετ και τον αγώνα..
Για άλλη μία αγωνιστική η ομάδα έπαιξε νωθρά και το μοναδικό κέρδος οι 5 κορασίδες, που συμμετείχαν στον αγώνα(Παναγιώτου, Μπελαή, Παπαδοπούλου Ζωή, Παπαδοπούλου Ράνια, και η 13χρονη Χατζηβασίλη που άφησε ελπίδες και υποσχέσεις για το μέλλον).\

Τα σετ : 14-25, 14-25,-23-25..

ΕΛΑΣΣΟΝΑ (Παναγιώτου): Αθανασιάδου, Κατσαρέ, Μπελαή, Δίρβα, Παναγιώτου, Τζουργκάνου, Ζιάκου - λ / Παπαδοπούλου Ο., Χατζηβασίλη, Κασσελούρη, Παπαδοπούλου Ζ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (Αποστολογιωργάκης): Καλλιώρα, Σκλιβανίτη, Τζαλάλη, Χρυσοσπάθη, Δηλαβέρη, Μορφά, Καφετζή - λ / Μασούρα, Δημητροπούλου, Μπαντίδου, Κατσιμπούλη